Prodáváme

Jako reakci na množící se dotazy ohledně zboží, jehož montáž nabízíme a které i prodáváme, jsme se rozhodli udělat tuto stránku.

Zde je ukázka jen několika z nejprodávanějších produktů, jež montujeme, nebo Vám můžeme prodat. V případě potřeby také poradíme jaké zboží vybrat. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, telefonicky, emailem, nebo využijte formulář na stránce kontakt.

Samolepící silikonové těsnění

Samolepící silikonové těsnění k dodatečnému těsnění oken a dveří kde je mezera od 1 do 8mm.

Těsnění pro renovaci plastových oken a dveří

Těsnění, kterým můžete dodatečně utěsnit velký počet okenních profilů/systémů od různých dodavatelů, KBE, GEALAN, REHAU, SCHÜCO, THYSSEN, VEKA atd. S tímto těsněním (pokud je odborně utěsníte), můžete uspořit až 30 % ročních nákladů na vytápění. Pro příklad, netěsnost široká jeden milimetr na délce jednoho metru, sníží pokojovou teplotu o cca 1°C. Tvary speciálních silikonových těsnění jsou zvoleny tak, aby mohly být použity u téměř všech typů plastových profilů. Šíře kotvy do T drážky profilu je rozhodující pro určení, zda je těsnění vhodné pro okna nebo dveře, které si přejete utěsnit. Těsnění které nabízíme je silikonové, extrémně flexibilní a odolné. Mezi výhody těchto speciálních těsnění (oproti konkurenci), jsou především vlastnosti jako, vysoké vyrovnání tolerance, vynikající schopnost vracení, rozsah nastavení až 8mm, vysoká odolnost proti stárnutí, teplotní stabilita -60 až +100 °C, není potřebné předlepení okenního těsnění na okenní rám, velmi nízký uzavírací tlak, vysoká protihluková ochrana díky těsnění s dutými komorami. Plná funkčnost je podmíněna správným výběrem těsnění a konečným seřízením oken, nebo dveří.

Těsnění oken a dveří

Novinka na trhu z oblasti těsnění oken a dveří. Technologie variabilního odtrhávacího těsnění nahrazuje více než 100 profilů. TPE profil slouží k dodatečnému utěsnění netěsných plastových oken i dveří. S tímto těsněním jste nejlépe připraveni na téměř všechny problémy v oblasti těsnění. Nemusí se obtížně hledat vhodný profil, rychlá a bezproblémová montáž. Těsní i tam, kde už originální těsnění netěsní dostatečně, např. u prodloužených oken. Ušetří mnoho času, energie i peněz.

Těsnící kartáče

Mezi velice poptávané těsnění patří také těsnící kartáče. Nabízíme kompletní sortiment těsnících kartáčů do bytů, domů, pro stavebnictví, nebo průmysl. Těsnící kartáče jsou vynikající pro utěsnění dveří, vrat, turniketů, zastřešení bazénů, atd. Těsnící kartáče jsou standardně dodávány s černým polypropylenovým vlasem, popřípadě nylonem a můžeme zajistit i koňskou žíni. Novinkou jsou různé barvy povrchových úprav profilů a flexibilní kartáče které je možné ohýbat a natvarovat dle potřeby. Co se způsobu montáže týče, nabízíme jak nalepovací, tak do drážky, nebo natloukací.