Těsnění do dveří a vrat


Stejně jako v případě netěsnosti oken, i u dveří a vrat je únik tepla velmi citelný. Utěsněním dveří nebo vrat, můžete snížit tepelnou spotřebu domu o několik desítek procent, to se v celkovém rozpočtu na vytápění projeví snížením výdajů i o tisíce korun ročně.

Těsnění do dveří


Kromě utěsnění obvodu silikonovým těsněním, můžeme použít na utěsnění spodní hrany dveří samolepící nebo šroubovací kartáče v různých barevných dekorech.


Těsnění do vrat


Zde můžeme opět kromě obvodu utěsnit i spodní hrany vrat. Proti bytovým kartáčům, se ale používají těsnící kartáče z černého polypropylenu nebo koňské žíně (která je proti polypropylenu jemnější, můžete ji vidět například v otočných turniketech obchodů). Kartáče jsou vsazeny do lišt tvaru H , které jsou z eloxovaného hliníku, nebo na přání zákazníka mohou být i v nerezu. Můžeme utěsnit mezery až do 250 mm.


Pro posuvné dveře


Dostává se vám prach do spodní části posuvných dveří (i u posuvných skříní) a nevíte jak se ho zbavit? Pomůže maličkost a to v podobě flexibilních samolepících kartáčků, kterými můžeme utěsnit mezeru až 18 mm. Barva standardně šedá, bílá, nově i světle hnědá. Používá se především pro snadnou montáž na již existující povrchy, nebo pro znovu přelepení (modernizaci).


Máte otázky ohledně instalace těsnění dveří?


NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

+420 739 600 059


Vybrat těsnění tak, aby plnilo svou funkci co nejlépe, vyžaduje určité zkušenosti. Neváhejte se nás zeptat, najdeme pro vás nejlepší možné řešení.

Nabízíme jak prodej těsnění, tak jeho instalaci, přetěsnění, atp. A to jak pro dveře (vchodové, interiérové, balkonové ...) tak pro vrata (garážové, do dílny ...).