Těsnění do dveří a vrat

Stejně jako v případě netěsnosti oken, i u dveří a vrat je únik tepla velmi citelný. Utěsněním dveří nebo vrat, můžete snížit tepelnou spotřebu domu o několik desítek procent, to se v celkovém rozpočtu na vytápění projeví snížením výdajů i o tisíce korun ročně.

Těsnění do dveří

Kromě utěsnění obvodu silikonovým těsněním, můžeme použít na utěsnění spodní hrany dveří samolepící nebo šroubovací kartáče v různých barevných dekorech.

Těsnění do vrat

Zde můžeme opět kromě obvodu utěsnit i spodní hrany vrat. Proti bytovým kartáčům, se ale používají těsnící kartáče z černého polypropylenu nebo koňské žíně (která je proti polypropylenu jemnější, můžete ji vidět například v otočných turniketech obchodů). Kartáče jsou vsazeny do lišt tvaru H , které jsou z eloxovaného hliníku, nebo na přání zákazníka mohou být i v nerezu. Můžeme utěsnit mezery až do 250 mm.

Posuvné dveře

Dostává se vám prach do skříní a nevíte jak se ho zbavit? Pomůže maličkost a to v podobě flexibilních samolepících kartáčků, kterými můžeme utěsnit mezeru až 18 mm. Barva standardně šedá, bílá, nově i světle hnědá. Používá se především pro snadnou montáž na již existující povrchy, nebo pro znovu přelepení (modernizaci).

Ceny jsou sjednány dohodou, vypracujeme Vám individuální kalkulaci.