Prodáváme

... jen po celých baleních, těsnění nerozměřujeme


Jako reakci na množící se dotazy ohledně zboží, jehož montáž nabízíme a které i prodáváme, jsme se rozhodli udělat tuto stránku. Pokud chcete instalovat těsnění svépomocí, rádi vám pomůžeme vybrat vhodný produkt z naší nabídky.

Silikonové těsnění se prodává po 6m nebo 25m návinech.
Průměry 4, 6, 8, 10 a 12 mm, po 25m návinech.

Těsnění pro renovaci je 6 typů, liší se podle šíře drážky v okně. Pak je zde celá řada renovačních profilů, silikonové trubičky, atp. Vše různá barevná provedení, bílá , hnědá a béžová … ceny se liší dle průměru trubičky. 

Zde je ukázka jen několika z nejprodávanějších produktů, jež montujeme, nebo vám můžeme prodat. V případě potřeby také poradíme jaké zboží vybrat. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, telefonicky, emailem, nebo využijte formulář na stránce kontakt.

Samolepící silikonové těsnění

Samolepící silikonové těsnění k dodatečnému těsnění oken a dveří kde je mezera od 1 do 8mm.

Těsnění pro renovaci plastových oken a dveří

Těsnění pro renovaci je 6 typů, viz obrázky níže, podle nich můžete vybrat typ který potřebujete.

Prodej vždy jen po celých baleních, u těsnění pro renovaci to znamená 25m.
Těsnění do Euroken a dřevěných vchodových dveří po 25m.
Guma podle typu 15m ,20m nebo 25m. Vše pro falc 10mm, 12mm 15mm a 18mm.
Interiérové těsnění do obložkových zárubní- 12mm nebo 15mm falc – náviny po 25m . Opět varianta silikon nebo guma

Těsnění, kterým můžete dodatečně utěsnit velký počet okenních profilů/systémů od různých dodavatelů, KBE, GEALAN, REHAU, SCHÜCO, THYSSEN, VEKA atd. S tímto těsněním (pokud je odborně instalujete), můžete uspořit až 25 % ročních nákladů na vytápění. Pro příklad, netěsnost široká jeden milimetr na délce jednoho metru, sníží pokojovou teplotu o cca 1°C.

Tvary speciálních silikonových těsnění jsou zvoleny tak, aby mohly být použity u téměř všech typů plastových profilů. Šíře kotvy do T drážky profilu je rozhodující pro určení, zda je těsnění vhodné pro okna nebo dveře, které si přejete utěsnit. Těsnění které nabízíme je silikonové, extrémně flexibilní a odolné.

Mezi výhody těchto speciálních těsnění (oproti konkurenci), jsou především vlastnosti jako, vysoké vyrovnání tolerance, vynikající schopnost vracení, rozsah nastavení až 8mm, vysoká odolnost proti stárnutí, teplotní stabilita -60 až +100 °C, není potřebné předlepení okenního těsnění na okenní rám, velmi nízký uzavírací tlak, vysoká protihluková ochrana díky těsnění s dutými komorami. Plná funkčnost je podmíněna správným výběrem těsnění a konečným seřízením oken, nebo dveří.

Těsnící kartáče

Mezi velice poptávané těsnění patří také těsnící kartáče. Nabízíme kompletní sortiment těsnících kartáčů do bytů, domů, pro stavebnictví, nebo průmysl. Těsnící kartáče jsou vynikající pro utěsnění dveří, vrat, turniketů, zastřešení bazénů, atd. Těsnící kartáče jsou standardně dodávány s černým polypropylenovým vlasem, popřípadě nylonem a můžeme zajistit i koňskou žíni. Novinkou jsou různé barvy povrchových úprav profilů a flexibilní kartáče které je možné ohýbat a natvarovat dle potřeby. Co se způsobu montáže týče, nabízíme jak nalepovací, tak do drážky, nebo natloukací.